B 17 2+1 Karlovy Vary- Čertův ostrov22.06. 2018

Přehled

ID: #B17
Cena: 2,100,000 Kč
Typ: 2+1
Energetická třída: E
Nehospodárná: 192 - 240 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Prodej
Lokalita: Čertův ostrov
Elektřina: 220
Vlastnictví: osobní
Okna: plastová
Umístění bytu: 3.p.
Voda: městský vodovodíní řád
Vytápění: plynový kotel
Kanalizace: městská
Plocha: 69,37m2

Prodej velmi elegantního bytu 2+1 v os. vl. o rozměru 69,37 m2 (vč. sklepa 6,96 m2) se dvěma balkony (3,32 m2 a 2,86 m2, jejichž plocha NENÍ započítána do celkové výměry bytu) ve 3.p. starobylého cihlového domu (bez výtahu) ve velmi žádané lokalitě „Čertův ostrov“ v snadné pěší dostupnosti centra.

Byt prošel před několika lety kompletní nákladnou rekonstrukcí, byly vyměněny veškeré rozvody vody, odpadů, plynu, elektřiny, zrenovována koupelna i WC, osazena nová plastová okna, opraveny balkony s novou dlažbou, plovoucí podlahy, dlažba,  kuchyň na míru, zrenovovány krásné původní dveře.

Z prostorné centrální chodby (7,59 m2) s vestavnou šatní skříní je vstup do dvou pokojů, samostatného WC a kuchyně. Z kuchyně se pak vchází do koupelny se sprchovým koutem a oknem. Velký obývací pokoj téměř 23 m2 a ložnice (16,14 m2) s balkonem jsou situovány na východní stranu, kuchyň (11,54 m2) s balkonem na jihozápadní stranu s příjemným odpoledním sluncem.Byt má vysoké stropy, vysoká okna i dveře, a proto působí vzdušným, světlým a prostorným dojmem. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel.

Dům prošel v několika minulých letech taktéž rekonstrukcí, byly vyměněny společné rozvody elektřiny, plynu, vody a odpadů, vymalovány chodby, opraveny balkony, zcela opraven přístup ke vchodům domu a provedena nová zadní fasáda. Žádost o vyjádření se k barvě přední fasády, která bude ještě v letošním roce, již byla podána na úřad památkové péče.

Čtvrť Čertův ostrov je svou bezprostřední blízkostí centra vyhledávanou lokalitou pro bydlení, je zde supermarket Lidl, obchod se zdravou výživou, zastávky MHD a další menší obchody a služby. Vřele doporučujeme koupi tohoto hezkého, útulného bytu, ve kterém se budete cítit velmi dobře.

Cena 2 100 000,- Kč    FO + FS 2 100,- Kč

Příslušenství

  • Balkon
  • okna plastová
  • parkovací místo před domem
  • Plyn
  • příjezdová komunikace
  • Sklep

Mapa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *