B5 2+1 Karlovy Vary-lázeňská zóna05.09. 2017

Přehled

ID: #B5 2+1 Karlovy Vary-Ondřejská ulice
Cena: 2,600,000 Kč
Typ: 2+1
Energetická třída: E
Nehospodárná: 192 - 240 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Prodáno
Lokalita: Karlovy Vary
Elektřina: 220
Vlastnictví: osobní
Okna: dřevěná eurookna/plastová
Umístění bytu: 1.p.
Voda: městský vodovod
Vytápění: plynový kotel
Kanalizace: městská kanalizace
Plocha: 91m2

Prodej velmi hezkého světlého bytu 2+1 o velikosti 65,2 m2 (+ příslušenství) v os. vl. v 1.p. cihlového domu na Ondřejské ulici . Byt prošel celkovou rekonstrukcí  zahrnující  osazení nových plastových a  dřevěných eurooken, nové rozvody elektřiny, plynu a kanalizace, nové vnitřní i vchodové dveře, podlahy, novou koupelnu s WC i kuchyň na míru.

Z příchozí chodby (6,05 m2) se vchází do útulné kuchyně (13,72 m2) vybavené kuchyňskou linkou na míru vč. všech vestavných elektrospotřebičů. Z kuchyně je vstup do prostorného obývacího pokoje (22,24 m2) se zachovanými starobylými kachlovými kamny. Obě místnosti situované na slunný jihozápad  skýtají krásný výhled na část lázeňské zóny s Mlýnskou kolonádou.

Z chodby je taktéž vstup do koupelny s vanou  s WC (4,85 m2) a ložnice (18,33 m2) s dalšími kachlovými kamny a výhledem na zadní tichou část domu. Vytápění a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel s  pravidelným každoročním servisem. Vysoké stropy a okna dodávají bytu příjemnou a vzdušnou atmosféru.

K bytu ještě náleží zrekonstruovaný velký, suchý sklep s oknem 15,6 m2 a mansarda s oknem 10,8 m2 taktéž po rekonstrukci.

Dům se zdobnými prvky na fasádě má čistou vymalovanou chodbu s nedávno osazenými dřevěnými okny a zcela nový, v loňském roce zrekonstruovaný vstup k domu a zároveň na pěší stezku Jeana de Carro. Byt má ideální polohu, k hlavní centrální kolonádě jen 3 minuty pěšky a zároveň cca 200 m k zastávce MHD.

Na tomto patře se od stejného vlastníka ještě nabízí další byt 2+1, který je v naší nabídce pod č. B6 a tím tak vzniká poměrně vzácná příležitost vlastnit 2 byty na jednom patře, či nabídnout druhý byt např. dalším členům rodiny či přátelům. Jedná se o velmi hezké bydlení za příznivou cenu a naše RK Vám tuto koupi rozhodně doporučuje.

Cena 2 600 000,- Kč

FO + FS 1 650,- Kč

Příslušenství

  • dřevěná eurookna
  • Elektřina
  • mansarda
  • parkovací místo před domem
  • příjezdová komunikace
  • Sklep

Mapa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>