D 12 Rodinný dům Velký Rybník30.04. 2018

Přehled

ID: #D12
Cena: 1 Kč
Typ: Domy
Energetická třída: G
Mimořádně nehospodárná: > 292 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Prodej
Lokalita: Velký Rybník
Elektřina: 220/380
Vlastnictví: osobní
Okna: plastová
Voda: veřejný vodovodní řád
Vytápění: plynový kotel
Kanalizace: obecní
Plocha: 170m2
Pozemek: 1553m2
Zastavěno: 110m2

Nabízíme k prodeji samostatný luxusní rodinný dům 6+1 v obci Velký Rybník vzdálené pouhých  8 km od K. Var.

Dům z r. 2009  postavený z pórobetonových 44 cm širokých tvárnic YTONG se zast. plochou 110 m2 (užitná cca 170 m2) se rozkládá  na mírně členitém velkém pozemku 1553 m2. Přední rovinatá část přechází v mírně  vyvýšenou část, kde stojí samotný dům. Terasa spolu s pozemkem za domem na jižní straně nabízejí  překrásný, ničím nezastíněný výhled do okolní krajiny. Dispozice domu  bude zcela jistě vyhovovat každému budoucímu novému vlastníku:

V přízemí se nachází vstupní chodba, koupelna s oknem vybavená  sprch. koutem , WC, pračkou   a plynovým kotlem na ohřev i vytápění domu. Velká světlá obývací hala s honosným krbem, vysokými stropy 3 m a množstvím vysokých oken plynule přechází do kuchyně s jídelním koutem. Na tomto podlaží je ještě menší pokoj.

Po masivním dřevěném schodišti s překrásně tepaným zábradlím se dostaneme do 1.patra, kde jsou tři ložnice, z nichž jedna se svou vlastní koupelnou a WC, pracovna a samostatné hostinské WC s umyvadlem. Ze dvou ložnic a pracovny  je vstup na balkon jdoucí po celé přední délce domu situovaný na severovýchod s krásným výhledem na okolní zástavbu a panorama Krušných hor.

Dům je postaven z kvalitních materiálů, dřevěné podlahy, vnitřní i vchodové bezpečnostní dveře od italského dodavatele, speciální technologie stropů, plastová okna s oboustranným dřevěným dekorem v té době s minimálním tepelným prostupem 1,1, střecha  z pálené tašky Bramac, dekorativní malovaná skla v oknech schodiště a spodní koupelny.

Obec Velký Rybník je nejen velmi vyhledávanou rekreační oblastí s možností koupání, rybaření, procházek, cykloturistiky, okolních lesů, ale stává se čím dál více i žádaným a oblíbeným místem pro mladé rodiny kvůli jeho skvělé poloze uprostřed přírody s čistým vzduchem  a přitom nedaleko  Karlových Var či Ostrova. Pro milovníky zimních sportů nabízejí nedaleké Krušné hory množství sjezdovek a upravených běžeckých tras. V obci je několik hospůdek a obchod se smíšeným zbožím, jakož i zastávky autobusů v obou směrech na pravidelných linkách. V nedalekém Hroznětíně je veškerá občanská vybavenost –budova obecního úřadu, obchody, pošta, lékárna, ZDŠ i mateřská školka, tenisové kurty. Dům se nachází v koncové ulici zástavby nových rodinných domů a zejména terasa situovaná na jižní stranu spolu s pozemkem za domem poskytují dostatek soukromí.

Jedná se o reprezentativní velký dům pro náročné klienty, kteří ocení jeho praktické dispoziční řešení, kvalitu vnitřního vybavení i stavebních materiálů a v neposlední řadě i jeho samotnou polohu.

Info o ceně v RK Pegasreality

Příslušenství

  • elektřina 220/380
  • okna plastová
  • parkovací místo
  • Plyn
  • příjezdová komunikace
  • terasa
  • zahrada před domem
  • zahrada za domem

Mapa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *