K 3 pronájem nebytového prostoru Karlovy Vary-Stará Louka15.09. 2016

Přehled

ID: #K3
Cena: 20,000 Kč
Typ: Komerční objekty
Energetická třída: G
Mimořádně nehospodárná: > 292 kWh/m2 za rok
Lokalita: Karlovy Vary
Elektřina: 220
Vlastnictví: osobní
Okna: dřevěná
Umístění bytu: 1.patro
Voda: veřejný vodovod
Vytápění: etážové
Kanalizace: městská
Plocha: 58m2

Dlouhodobý pronájem nebytového prostoru v 1.p. starobylého domu s výtahem na jedné z nejprestižnějších ulic v Karlových Varech-Staré Louce, v samém srdci lázeňského centra města.
Prostory o celk. výměře 58 m2 sestávají ze vstupní místnosti s malou uvítací recepcí, ze které se vchází do poměrně prostorné kuchyně vybavené lednicí, sporákem se sklokeramickou deskou, dále je zde oddělené WC a malá technická místnost. Za vstupní halou se nacházejí další dvě místnosti s množstvím oken přímo na hlavní pěší zónu s krásným výhledem na divadlo a říčku Teplou. Větší z místností je přepažena sádrokartonovou příčkou a je vybavena umyvadlem. Menší z místností má vstup do koupelny vybavené vanou a umyvadlem. Ve všech místnostech kromě kuchyně a příslušenství jsou lakované parkety. Prostory jsou vhodné na služby-kosmetický salon, kadeřnictví či (thajské) masáže, mohou však také sloužit jako kanceláře s „dobrou adresou“ pro advokáty, účetní firmy apod.
Cena nájmu 20 000,- měsíčně
+ zálohy na vytápění, spotřebu teplé a studené vody 4 000,- Kč měsíšně + el. energie vlastním nákladem
Kauce ve výše 2 měsíčních nájmů podmínkou + provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Příslušenství

  • dřevěná okna původní
  • Elektřina
  • Plyn
  • Výtah

Mapa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>