P4 Stavební pozemek Velký Rybník29.10. 2017

Přehled

ID: #P 4 pozemek Velký Rybník
Cena: 1,410,000 Kč
Typ: Pozemek
Energetická třída: A
Nabízíme: Prodej
Lokalita: Velký Rybník
Elektřina: na hranici pozemku
Vlastnictví: osobní
Voda: na hranici pozemku
Kanalizace: na hranici pozemku
Pozemek: 1128m2

Prodej velmi hezkého stavebního pozemku o velikosti  1 128 m2 s překrásným výhledem na panorama Krušných hor v žádané lokalitě obce Velký Rybník. Rovinatý, po celý den slunečný pozemek, je velmi hezky udržovaný, je zde vysazeno velké množství malin, ostružin, několik ovocných stromů, zbudován skleník a přivedena užitková voda na jeho polev. Na hranici pozemku s  asfaltovou příjezdovou cestou s osvětlením,  je  kanalizace, voda, elektřina i plyn. Pozemek se nachází uprostřed části obce se zástavbou nových rodinných domů, která stále více láká rodiny s malými dětmi.

Obec  Velký Rybník  je velmi vyhledávanou rekreační oblastí s možností koupání, rybaření, procházek, cykloturistiky, okolní lesy nabízejí možnosti houbaření a nedaleké Krušné hory taktéž množství sjezdovek a upravených běžeckých tras. V obci je několik hospůdek a obchod se smíšeným zbožím, zastávky autobusů jedoucí do Merklína, Hroznětína i Abrtam v obou směrech, vlaková zastávka z Karlových Var směrem na Merklín a zpět.  V nedalekém Hroznětíně vzdáleném jen 2,5 km je veškerá občanská vybavenost – obchody, pošta, lékárna, ZDŠ i mateřská školka, tenisové kurty. Doporučujeme všem, kteří uvažují o  klidném bydlení uprostřed přírody.

Cena 1 410 000,- m2 (1 250,- Kč/m2)

Mapa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>