D 9 Prodej samostného rodinného domu Karlovy Vary-Rybáře11.06. 2015

Přehled

ID: #D9
Cena: 9,500,000 Kč
Typ: Domy
Energetická třída: G
Mimořádně nehospodárná: > 292 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Prodej
Lokalita: Karlovy Vary
Elektřina: 220
Vlastnictví: Osobní
Okna: Dřevěná eurookna
Voda: Veřejný vodovod
Vytápění: Plynový kotel
Kanalizace: Veřejná
Plocha: 340m2

Prodej většího rodinného domu 6+1 v Karlových Varech, Rybářích-Na kopečku. Dvojpodlažní dům z r. 1999 s obytnou plochou 340 m2 a pozemkem 912 m2 má dřevěná okna, střechu Bramac, dvojgaráž s vraty i vjezdovou bránou na dálkové ovládání. V přízemí se nachází vstupní chodba, prostorný prosluněný obývací pokoj s mramorovým krbem, jenž může průduchy vytápět dva pokoje v 1. patře, vstupem do zimní zahrady a pozemek, plně vybavená kuchyň se spižírnou, koupelna se sprch. koutem s WC a oknem.

Po dřevěném schodišti se dostaneme do horního patra, kde jsou 4 pokoje, z nichž dva mají balkon s výhledem na sousední obytné domy, dále je zde velká koupelna s rohovou vanou, ve skříni schován plynový kotel na vytápění i ohřev vody v domě a také ohřev vody ve venkovním krytém bazénu 8,5 x 4 m, který je umístěn na pozemku a zajišťuje svým obyvatelům příjemnou relaxaci v letních dnech. V jednom z horních pokojů jsou také rozvody na kuchyň, což skýtá možnost využít dům i jako dvougenerační. V obývacím pokoji, kuchyni, na chodbě a obou koupelnách je podlahové topení. Okolo domu je udržovaná zahrada s množstvím okrasných keřů, stromů a květin, dvě venkovní posezení u bazénu a za domem.

Dům se nachází v klidné, žádané lokalitě ve městě s nově postavenými vilami i původní zástavbou rodinnými domy s výbornou občanskou vybaveností. Nedaleko postaven supermarket Penny, Jisk a další obchody a zcela nově zbudované dětské hřiště. Jedná se o klidné, příjemné a komfortní bydlení ve městě. Do centra města spojení MHD či automobilem obchvatem 5 minut. Vhodné pro rodinu s dětmi, která ocení příjemné bydlení v zeleni s dobrou infrastrukturou a dostupností do centra města.

Příslušenství

  • Balkon
  • Elektřina
  • elektřina 220/380
  • Garáž
  • Komunikace
  • okna plastová
  • Plyn
  • terasa

Mapa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *