B10 3+1 Karlovy Vary - Tuhnice
Přehled
| ID: | #B10 3+1 Karlovy Vary-Tuhnice |
|---|---|
| Cena: | 3,600,000 Kč |
| Typ: | 3+1 |
| Energetická třída: |
G
Mimořádně nehospodárná: > 292 kWh/m2 za rok |
| Nabízíme: | Prodáno |
| Lokalita: | Karlovy Vary |
| Elektřina: | 220 |
| Vlastnictví: | osobní |
| Okna: | původní dřevěná špaletová |
| Umístění bytu: | 1.patro |
| Voda: | městský vodovodní řád |
| Vytápění: | plynový kotel |
| Kanalizace: | městská kanalizace |
| Plocha: | 111,7m2 |
| Pozemek: | 649m2 |
Prodej útulného bytu 3+1 v os. vl. o rozměru 72,9 m2 s velkým příslušenstvím o celk. ploše 38,8 m2 v 1.p. třípodlažního cihlového domu s krásnou zahradou v žádané části města Tuhnice v pěší dostupnosti obchodního centra.
Byt sestává z příchozí chodby, ze které je vstup do koupelny s oknem vybavené sprchovým koutem, WC, bidetem a umyvadlem, dále do kuchyně a obývacího pokoje.
Z kuchyně (11,3 m2) je vchod do menšího pokojíku (13,8 m2). Obě místnosti jsou s výhledem na ulici Moskevská a pěstěnou předzahrádku. Přes obývací pokoj (20,3 m2) se vchází do ložnice (20,2 m2). Oba pokoje jsou situovány na slunečný jih s překrásným výhledem do udržované a upravené zahrady (649 m2) s množství vzrostlých stromů, okrasných keřů a květin, na níž má každý ze 4 spoluvlastníků svůj podíl. Celý byt je zařízen stylovým nábytkem v provensálském stylu. Dubové podlahy, dvojitá dřevěná špaletová okna a stylové dřevěné dveře s mosaznými původními klikami jen umocňují dojem francouzského venkova. Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem vč. ohřevu vody. Do příslušenství jednotky náleží půdní komora s oknem o rozměru 10,9 m2 a dva sklepy oba s oknem 18,8 m2 a 9,10 m2. Jedná se o příjemné bydlení s alternativou pro ty, jež chtějí žít v zeleni s kouskem své zahrádky a přitom ve městě. Vřele doporučujeme!
Cena 3 600 000,- Kč FO+FS 1 500,- Kč
Příslušenství
- dřevěná okna původní
- mansarda
- Plyn
- příjezdová komunikace
- Sklep
- zahrada před domem
- zahrada za domem
Česky
Русский
Mimořádně nehospodárná: > 292 kWh/m2 za rok