B 24 2+KK Karlovy Vary- lázeňská zóna03.12. 2018

Přehled

ID: #Б24 Карловы Вары-курортная зона
Cena: 2,950,000 Kč
Typ: 2+kk
Energetická třída: G
Mimořádně nehospodárná: > 292 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Prodej
Lokalita: Karlovy Vary
Elektřina: 220
Vlastnictví: osobní
Okna: plastová
Umístění bytu: 5.patro
Voda: městský vodovodní řád
Vytápění: etážové
Kanalizace: městská
Plocha: 62,8m2

Prodej zajímavého mezonetového bytu 2+KK o rozměru 62,8 m2 (vč. balkonu 3, 6 m2) v posledním 5. p. cihlového domu bez výtahu na ulici Mariánskolázeňská v samém srdci lázeňské zóny.

Útulný byt sestává z malé vstupní chodby, která je spojena s kuchyní s balkonovým oknem přecházející plynule v obývací pokoj, koupelny se sprchovým koutem s WC  a ložnice v horním patře. Okna spodního patra jsou orientována na slunný jih tak jako balkon s překrásným výhledem na protilehlý hotel Pupp se zelenými svahy, říčku Teplou, starobylou budovu bývalých Lázní I a příjemný udržovaný park téměř před domem.

Spodní patro má rozměr 31,2 m2, horní ložnice s dřevěným střešním oknem pak 28 m2. Před několika lety prošel byt celkovou rekonstrukcí, byla vyměněna okna za plastová a dřevěná, zbudována nová koupelna a s ní související nové rozvody vody a odpadů, položeny plovoucí podlahy, nová kuchyňská linka, v celém bytě je nová elektroinstalace.

Také v domě samotném byly realizovány důležité opravy – před cca 3 lety byla provedena generální oprava střechy, byla zrekonstruována plynová kotelna v domě sloužící k vytápění a ohřevu vody všech bytů, před několika málo měsíci byla zakončena výměna společných odpadů, v současné době probíhají opravy balkonů a na ně bude pak navazovat oprava fasády.

V domě je stará původní výtahová šachta a zejména vlastníci bytů ve vyšších patrech se velmi vážně zabývají otázkou pořízení nového výtahu.

Doporučujeme klientům, kteří ocení skvělou polohu bytu spolu s nádherným výhledem, jakož i jeho velký investiční potenciál.

Cena 2 950 000,- FO + FS 3 300,- Kč měsíčně

 

Příslušenství

  • Balkon
  • komora
  • okna plastová
  • Plyn

Mapa