B1 Byt 2+1 Ostrov14.04. 2016

Přehled

ID: #B1
Cena: 890,000 Kč
Typ: 2+1
Energetická třída: G
Mimořádně nehospodárná: > 292 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Prodáno
Lokalita: Ostrov nad Ohří
Elektřina: 220/380
Vlastnictví: osobní
Okna: plastová
Umístění bytu: přízemí domu
Voda: městský vodovod
Vytápění: městské
Kanalizace: městská
Plocha: 64m2

Prodej útulného bytu 2+1 o rozměru 64,4 m2 + 2 sklepní kóje v přízemí třípatrového panelového domu se zděnými jádry v Ostrově.
Byt prošel v r. 2004 celkovou rekonstrukcí zahrnující výměnu veškerých rozvodů a elektroinstalace, nová plastová okna, novou kuchyňskou linku na míru, protipožární vstupní dveře, koupelnu a WC.
V obou pokojích shodně velkých 17,8 m2 jsou repasované původní parkety, v kuchyni, koupelně s WC a chodbě pak dlažba. Dálkové vytápění a ohřev vody.
Dům, kde se byt nachází, byl zateplen, má novou fasádu, nové vchodové dveře a schránky. V bezprostřední blízkosti domu se pak nachází nově zbudované dětské hřiště, obchod s potravinami, pekárna, řezník a další služby, v loňském roce byla v této části města dokončena výstavba velkého množství parkovacích míst. Jedná se o příjemné bydlení v hezky upravené části města. Ostrov má vynikající infrastrukturu, několik supermarketů, velké množství obchodů, několik ZDŠ, mateřské školy, poštu, lékárny, zdravotní středisko, koupaliště. Do nedalekých Karlových Var (12 km) jezdí pravidelné linky MHD i vlaky ČSD, autem po dálnici jen 10 minut.

Příslušenství

  • elektřina 220/380
  • okna plastová
  • příjezdová komunikace
  • Sklep

Mapa