B16 byt 2+1 Karlovy Vary- centrum21.05. 2020

Přehled

ID: #B16
Cena: 2,990,000 Kč
Typ: 2+1
Energetická třída: G
Mimořádně nehospodárná: > 292 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Prodej
Lokalita: Centrum
Elektřina: 220
Vlastnictví: osobní
Okna: dřevěná
Umístění bytu: 4.patro
Voda: městský vodovod
Vytápění: městské
Kanalizace: městská
Plocha: 80,3m2

Prodej elegantního a velmi pěkného bytu v 2+1 v O.V. o rozměru 80,3 m2 včetně příslušenství ve 4.patře cihlového domu na Nábřeží Jana Palacha v centru Karlových Varů.
V bytě o obytné ploše 62,3 m2 s městským topením a ohřevem vody proběhla před několika lety celková zdařilá rekonstrukce: byla instalována nová dřevěná eurookna, plovoucí podlahy, vnitřní dveře, nové rozvody elektřiny, vody a kanalizace, osazena nová kuchyňská linka s vestavnými elektrospotřebiči.
Z centrální příchozí chodby bytu je vstup do koupelny, ložnice a obývacího pokoje, ze kterého se dále prochází do kuchyně.
Ložnice o rozměru 14,6 m2 s okny do dvora na východ s příjemným ranním sluníčkem je vybavena vestavnou skříní na míru, velký obývací pokoj 20,2 m2 s okny situovanými na západ s překrásným výhledem na lázeňský park, říčku Teplá, má na jedné straně lehce zkosený strop dodávajícím místnosti zajímavý vzhled, prostorná kuchyň (17,9 m2) umocňuje příjemnou atmosféru, kterou podtrhuje hezká taktéž zrekonstruovaná koupelna s toaletou vybavená vanou a pračkou. K bytu náleží prostorná suchá sklepní komora s oknem o velikosti 14,9 m2 a sklepní kóje 3,1 m2.
Z domu je vchod do společného zadního dvora, kde je možnost parkovat automobil.
Starobylý, hojně zdobený dům s novou fasádou (bez výtahu)leží na pěší ulici J. Palacha přímo naproti lázním V a krásného, udržovaného parku, na samém začátku lázeňské zóny a zároveň centra města poskytujícího veškerou občanskou vybavenost.
Skvělá příležitost koupit krásný, čistý, udržovaný byt s nádherným výhledem do zeleně, s velkým bonusem parkování přímo v centru a zároveň si užívat klidu a komfortu lázeňského města.

Cena 2 990 000,- Kč FO + FS 4000,- Kč měsíčně

Příslušenství

  • dřevěná eurookna
  • Elektřina
  • komora
  • parkovací místo za domem
  • příjezdová komunikace
  • Sklep

Mapa