D 13 Rodinný dům 5+2 Nová Role11.06. 2018

Přehled

ID: #Д 13
Cena: 5,530,000 Kč
Typ: Domy
Energetická třída: D
Nevyhovující: 143 - 191 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Prodáno
Lokalita: Nová Role
Elektřina: 220/380
Vlastnictví: osobní
Okna: plastová
Voda: městský vodovodní řád
Vytápění: elektrický kotel
Kanalizace: městská
Plocha: 244m2
Pozemek: 852m2
Zastavěno: 177m2

Prodej velmi hezkého prakticky rozvrženého rodinného domu 5+2 o zast. ploše 177 m2 ve vilové čtvrti v Nové Roli. Dům z roku 2001 postavený z dutých cihel s celkovou tloušťkou stěn 50 cm vč. izolace, sedlovou střechou z tašek, plastovými okny, masivními vnitřními dveřmi, třemi koupelnami , dvěma garážemi a dvěma terasami má zajímavé vnitřní uspořádání.

V přízemí domu se nachází bezbarierový byt 1+KK o rozměru 38 m2 s vlastní koupelnou a WC, vybavený malou kuchyňskou linkou s východem na terasu za domem. Z prostorné vstupní chodby se vchází do velkého obývacího pokoje s francouzskými okny plynule přecházejícího v jídelní kout a kuchyň. Pokoji vévodí dominantní krb, který vytápí spodní i horní chodbu. Na tomto podlaží je také koupelna se sprch. koutem a oknem a oddělené WC s oknem,  východ na terasu s venkovním krbem. Betonové schodiště nás zavede do horního podlaží, kde jsou tři pokoje, z nichž dva orientované na jih mají společný balkon vedoucí po celé délce domu, prostorná koupelna s rohovou vanou, sprchou, WC, bidet a komora a oknem. I na tomto podlaží je vchod na horní velkou terasu cca 20 m2 situovanou  tak jako spodní terasa  na  jihozápad a západ s příjemným poobědním sluncem s výhledem na udržovanou zahradu  a nedalekou  říčku Rolavu. Z 1.p. vede ještě vchod na půdu se světlou výškou max. 1,6 m. K domu náleží dvě velké dvojgaráže, z nich jedna (32 m2) přiléhá přímo k domu a je v ní umístěn elektrický kotel, který vytápí dům a ohřívá vodu. Druhá samostatná garáž o rozměru 47 m2 se nachází v zadním rohu pozemku.

Zahradě s několika ovocnými stromy vévodí velká třešeň, skleník, jsou zde ovocné keře a množství okrasných keřů a  tújí. Všechna okna vč. dveří vedoucích na terasy mají venkovní žaluzie.  Dům působí velmi sympatickým dojmem a spolu s udržovaným pozemkem o celk. rozměru 862 m2 tvoří harmonický celek.

Obec Nová Role vzdálená 11 km od Karlových Var je v posledních letech značně vyhledávanou lokalitou pro bydlení zejména mladých rodin pro svou skvělou infrastrukturu zajišťující veškeré požadavky současného bydlení. Obcí protéká malebná říčka Rolava svedená do regulovaného koryta, na západním okraji obce je Novorolský rybník hojně využívaný jako  koupaliště, který přiléhá ke zdejší chatařské oblasti. Neváhejte s koupí tohoto hezkého, praktického domu.

Cena 5 530 000,- Kč

Příslušenství

  • elektřina 220/380
  • francouzské okno
  • Garáž
  • komora
  • okna plastová
  • příjezdová komunikace
  • terasa
  • zahrada před domem
  • zahrada za domem

Mapa