D 19 rodinný dům Velký Rybník10.01. 2016

Přehled

ID: #3449
Cena: 5,500,000 Kč
Typ: Domy
Energetická třída: G
Mimořádně nehospodárná: > 292 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Prodáno
Lokalita: Velký Rybník
Elektřina: 220/380
Vlastnictví: osobní
Okna: plastová
Voda: veřejný vodovod
Vytápění: plynový kotel
Kanalizace: veřejná
Plocha: 150m2
Pozemek: 896m2
Zastavěno: 91m2

Prodej samostatného rodinného domu 4+1 v obci Velký Rybník vzdáleného 8 km od K. Var.
Dům z r. 2008 postavený z cihlových bloků se zast. plochou 91 m2 (užitná cca 150 m2) je situovaný na rovinatém pozemku 896 m2. V přízemí se nachází samostatná kuchyně s výklenkem pro jídelní stůl, technická místnost s plynovým kotlem na vytápění domu a elektrickým bojlerem na ohřev vody, WC s umyvadlem a oknem, přes chodbu pak obývací pokoj s krbem s velkým množstvím francouzských oken zajišťujících dostatek světla. Z obývacího pokoje se vchází na terasu s výhledem na panorama Krušných hor.

Po dřevěném schodišti se dostaneme do 1.p., kde jsou tři pokoje s malými balkonky a koupelna s vanou, sprchovým koutem, WC, bidet.

Obec Velký rybník je velmi vyhledávanou rekreační oblastí s možností koupání, rybaření, procházek, cykloturistiky, okolní lesy nabízejí možnosti houbaření a nedaleké Krušné hory taktéž množství sjezdovek a upravených běžeckých tras. V obci je několik hospůdek a obchod se smíšeným zbožím. V nedalekém Hroznětíně je veškerá občanská vybavenost – obchody, pošta, lékárna, ZDŠ i mateřská školka, tenisové kurty. Dům se nachází na samém konci zástavby nových rodinných domů a ze tří stran nemá žádného souseda, takže skýtá svým obyvatelům dostatek soukromí a zároveň nabízí překrásný, ničím nezastíněný výhled do okolní krajiny.
Cena po slevě 5 500 000,- Kč!

Příslušenství

  • Balkon
  • Elektřina
  • okna plastová
  • Plyn
  • příjezdová komunikace

Mapa