D 21 Rodinný dům Karlovy Vary-Tašovice16.08. 2015

Přehled

ID: #D21
Cena: 6,500,000 Kč
Typ: Domy
Energetická třída: B
Úsporná: 51 - 97 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Prodáno
Lokalita: Tašovice
Elektřina: 220/380
Vlastnictví: osobní
Okna: plastová
Voda: městská
Vytápění: tepelným čerpadlem
Kanalizace: městská
Plocha: 350m2
Pozemek: 1037m2
Zastavěno: 131m2

Prodej velkého rodinného domu 5+1 v Karlových Varech-Tašovicích. Dům z r. 1998 o zast. ploše 131 m2 tvoří obytný suterén a dvě podlaží s užitnou plochou okolo 350 m2. V suterénu domu, který současní majitelé celý zrekonstruovali, se nachází 3 místnosti, z nichž jedna slouží jako odpočinkový pokoj s komínem pro krb vedoucí do obývacího pokoje nad ním a další dvě místnosti, které jsou připraveny na saunu se třemi sprchami, prádelnu s WC. Na tomto podlaží je taktéž technická místnost se zcela novými tepelnými čerpadly zn. Mastertherm systém voda vzduch.
V přízemí domu je pak zádveří se schodištěm jak do suterénu domu tak do 1.patra, velký obývací pokoj s francouzským oknem se schodištěm taktéž do patra, ložnice majitelů, prostorná šatna s oknem, koupelna s oknem s WC a kuchyně.
V 1.p. jsou pak další tři pokoje, z nichž jeden s balkonem situovaným na jihovýchod s krásným výhledem na město, další s vývody na kuchyň či koupelnu, průchozí galerie a koupelna s WC a oknem. Všechny místnosti v domě mají podlahové topení.
|Hranici pozemku o rozloze 1 037 m2 tvoří ze dvou stran vzrostlé jehličnaté i listnaté stromy, které zejména v horkých dnech poskytují příjemný stín. Terasa před domem lemována tújemi, vinnou révou a velkou meruňkou umožňuje svým majitelům nerušený odpočinek. Na celém pozemku je zbudován závlahový systém.
Před domem je samostatná garáž s technickým prostorem a parkovací místa pro další dva automobily.
Tašovice jsou velmi žádanou lokalitou pro svou snadnou dostupnost do centra města a velmi dobrou občanskou vybavenost. Nedaleký supermarket Globus, benzinová čerpací stanice, několik restaurací, mateřská školka, tenisové kurty, zastávky MHD, koupání v Ohři či nově zbudovaná cyklostezka vedoucí podél Ohře až do Lokte přispívají ke komfortnímu bydlení této části Karlových Var.
Doporučujeme všem, kteří preferují bydlení ve městě za velmi rozumnou cenu.

Příslušenství

  • Balkon
  • Elektřina
  • francouzské okno
  • Garáž
  • okna plastová

Mapa