D 5 Samostatná polovina dvojdomku 4+1 Jáchymov21.07. 2020

Přehled

ID: #D5
Cena: 2,250,000 Kč
Typ: Domy
Energetická třída: G
Mimořádně nehospodárná: > 292 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Prodej
Lokalita: Jáchymov
Elektřina: 220
Vlastnictví: osobní
Okna: plastová
Voda: městský vodovod
Vytápění: akumulační nádrž
Kanalizace: městská
Plocha: 55m2
Pozemek: 184m2

Nabízíme k prodeji samostatnou polovinu dvojpatrového dvojdomku 4 + 1 s překrásným výhledem v klidné části obce Jáchymov s pozemkem 184 m2 a zděnou garáží.

Dům, v původním čistém, udržovaném stavu o zastavěné ploše 55 m2, má dvě patra a je plně podsklepen. V přízemí se nachází veliký obývací pokoj s okny na slunný jih s krásným výhledem. Vchází se do něj z příchozí chodby i z kuchyně. Kuchyň je vybavena původní linkou a jídelním stolem. Dále je na tomto podlaží samostatná toaleta s oknem. Po schodišti vyjdeme do druhého patra, kde jsou dva pokoje, oba opět s okny situovanámi na slunnou jižní stranu s výhledem do údolí, na lesy a sjezdové tratě. Na patře je ještě menší pokojík s oknem, vhodný jako pracovna či šatna. Také je zde umístěna koupelna s vanou a oknem a samostatné WC s oknem. Celý dům je podsklepen suchým světlým sklepem, rozděleným do 5 částí, dvě slouží jako skladovací prostory, v jedné je dílna s oknem, v další místnosti s oknem se nachází sauna a rozvody vody na sprchový kout a poslední se využívá jako technická místnost, kde je umístěna akumulační nádrž, elektrický bojler a kotel na tuhá paliva.

Dům má nova plastová okna a v dolních místnostech i nové plastové dveře. Je vytápěn radiátory napojenými na akumulační nádrž na noční proud, nabízí se i možnost topit v kotli na tuhá paliva. V obývacím pokoji jsou také dva funkční komíny s celkem pěti průduchy pro instalaci krbových kamen. Voda i kanalizace městská, ohřev vody zajišťuje el.bojler.

K domu náleží menší zatravněný pozemek a suchá zděná garáž 21m2 přímo na pozemku s vjezdem z ulice.
Ulice, kde se dům nachází, je tichá, klidná v horní části jižního svahu s překrásnými výhledy. Město Jáchymov je známé lázeňské centrum, nově zařazeno na seznam UNESCO. Leží v podhůří Krušných hor, které jsou hojně navštěvovány kvůli zimním sportům i letní turistice. Z Jáchymova je přístup moderní lanovkou do skiareálu Klínovec, a to v zimě i v létě. Je zde také oblíbené welness centrum Agricola s bazénem, tobogánem a saunaovým světem. V Jáchymově je dále pošta, kino, mateřská i základní škola, večerky, restauarce, kavárny a čerpací stanice. V Ostrově nad Ohří vzdáleném pouhých 7km je pak velké množství supermarket, obchodů, služeb a další občanská vybavenost.

Tento dům je vhodnou alternativou dostupného bydlení, např.pro mladou rodinu (základní škola v pěší dostupnosti) nebo pro ty, jež preferují bydlení v klidné části města nedaleko hor. Zároveň by mohl být i zajímavým investičním projektem. Vřele doporučujeme!

Cena 2 250 000,- Kč

Příslušenství

  • Elektřina
  • Garáž
  • komora
  • okna plastová
  • příjezdová komunikace
  • Sklep
  • zahrada před domem

Mapa