D 9 Samostatný rodinný dům Karlovy Vary - Doubí12.12. 2019

Přehled

ID: #D9 rodinný dům Karlovy Vary-Doubí
Cena: 4,500,000 Kč
Typ: Rodinný dům
Energetická třída: G
Mimořádně nehospodárná: > 292 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Prodej
Lokalita: Doubí u Karlových Var
Elektřina: 220/380
Vlastnictví: osobní
Okna: plastová
Voda: městská
Kanalizace: městská
Plocha: 217m2
Pozemek: 695m2

Nabízíme exkluzivně k prodeji samostatně stojící dvoupatrový cihlový dům v Karlových Varech Doubí.
Dům s užitnou plochou 217m2 je po částečné rekonstrukci. Původní cihlová stavba má kompletně nové rozvody elektřiny, vody a kanalizace, plastová okna, nosné traverzy, střechu s komínem a celkovou sanaci obvodu celého domu a hlavně krásného velkého sklepa o celk. rozměru 41,41 m2 rozkládající se pod polovinou domu.
Obě patra jsou připravena na vnitřní dostavbu, na celý dům je zhotoven projekt počítající se dvěma samostatnými bytovými jednotkami. Horní patro s bytovou jednotkou o celk. ploše 96,28 m2, přízemní byt pak o rozloze 127,42 m2 vč.garáže a skladu. Ve sklepě s klenutými oblouky a vlastní studnou je počítáno s prostorem pro saunu, prádelnu, sklad a místem pro elektrický kotel.
Dům je napojen na městskou kanalizaci a vodovodní řád. K navrženému projektu patří i průkaz energertické náročnosti, jež předpokládá po dostavbě velmi nízkou eneretickou náročnost kategorie B a C.
Dům leží na pozemku o velikosti 695m2 v klidné vilové čtvrti. Lokalita Doubí má výbornou infrastrukturu, mateřskou i základní školu, poštu, večerky, zastávky MHD, vlakové nádraží a pár minut jízdy autem do hypermarketů Globus, Makro či nákupního komplexu Varyáda, bazénu i multifunkční sportovní haly. Zároveň však Doubí skýtá možnosti krásných pěších procházek či cyklistických projížděk v přírodě lázeňských lesů a oblíbeném výletním místě Svatošské skály podél řeky Ohře až do Lokte.
Nepropásněte jedinečnou příležitost dostavět si dům ve městě ať už dle svých vlastních představ či podle velmi zdařilého projektu.
Cena k jednání 4,5 mil. Kč

Příslušenství

  • Elektřina
  • francouzské okno
  • komora
  • okna plastová

Mapa