K10 Pronájem komerčních prostor K.Vary centrum20.11. 2019

Přehled

ID: #K10
Cena: 13,000 Kč
Typ: Kancelář
Energetická třída: G
Mimořádně nehospodárná: > 292 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Pronájem
Lokalita: Centrum
Elektřina: 220
Okna: původní dřevěná
Umístění bytu: 1.patro/suterén
Voda: městský vodovodní řád
Vytápění: plymobý kotel
Kanalizace: městská
Plocha: 70/60m2

Dlouhodobý pronájem dvou komerčních prostorů ve dvoře cihlového domu na ulici Jaltská v samém obchodním centru města. Větší prostor se samostatným vchodem o rozloze cca 60 m2 se nachází v 1.p. Sestává ze dvou světlých průchozích místností (dříve kanceláře) osvětlených zářivkami a bodovými světly. Prostor má vlastní sanitární zázemí (umyvadlo s průtokovým ohřívačem vody, WC s oknem), požární hlásič a je napojen na PCO. Místnosti jsou vytápěny vlastním plynovým kotlem, mají svůj elektroměr a podružný vodoměr. Prostory nabízejí široké komerční využití, mohou zde být kanceláře různých společností, ordinace lékaře, dentisty a dalších služby. Kauce ve výši dvou měsíčních nájmů podmínkou.
Cena měsíčního nájmu činí 13.000 Kč + energie

Ve stejném domě nabízíme suterénní prostor cca 60 m2, kde se nachází velmi hezky zařízená místnost s valbovými stropy, funkčním krbem a dekorativními kachlovými kamny. O poschodí níž je pak WC s umyvadlem, sprchovým koutem, malé kuchyňské zázemí a poměrně velký sklep, kde je umístěn plynový kotel na vytápění.
Prostory mají také svůj elektroměr a podružný vodoměr. Místo je vhodné jako kosmetické či masážní studio, modeláž nehtů nebo místo určené k výstavě výrobků, vinný sklep či Shisa bar…. Kauce ve výši dvou měsíčních nájmů podmínkou.
Cena měsíčního nájmu činí 6 900 Kč + energie
Nespornou výhodou těchto nabízených prostorů je jejich skvělá poloha přímo v obchodním centru města s veškerou občanskou vybaveností.

Příslušenství

  • dřevěná okna původní
  • Elektřina
  • Komunikace
  • Plyn
  • příjezdová komunikace

Mapa