K4 komerční prostor Jáchymov02.09. 2019

Přehled

ID: #K4 komerční prostor Jáchymov
Cena: 350,000 Kč
Typ: Komerční objekty
Energetická třída: G
Mimořádně nehospodárná: > 292 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Prodáno
Lokalita: Jáchymov
Elektřina: 220
Vlastnictví: osobní
Okna: dřevěné výkladní skříně
Umístění bytu: přízemí
Voda: městská
Vytápění: radiátory
Kanalizace: městská
Plocha: 51m2

Prodej komerčního prostoru o rozměru 51 m2 v přízemí bytového domu K Lanovce v lázeňském městě Jáchymov vzdáleného cca 19 km od Karlových Var a pouhých 8 km od Božího Daru, známého střediska lyžařských sportů. Prostor dálkově vytápěný ústředním topením s několika výkladními skříněmi sestává z velké místnosti a části částečně připravené pro sociálního zázemí.

Ulice K Lanovce se vine od kulturního domu, pokračuje obchodem s potravinami, nově otevřeným kadeřnickým salonem a nehtovým studiem, dále poštou nacházející se přímo v sousedním objektu. Na protilehlé straně najdeme pak hned v ústí ulice lázeňský hotel Curie a několik dalších menších lázeňských penzionů. Již dle svého názvu ulice vede až sedačkové lanovce s velkým odstavným parkovištěm hojně využívané turisty a cyklisty, v zimě pak zejména lyžaři, neboť spojuje Jáchymov s nejvyšším vrcholem Krušných hor Klínovcem.

Prostor je vhodný jak pro prodejnu, tak i pro různé služby. Ke komerčnímu prostoru je možno koupit dvojgaráž 32 m2 za 100 000,- Kč, nacházející se v zadní části sousedního domu, která může být případně využita i jako sklad zboží.

Ve stejném domě se prodává ještě větší nebytový prostor o rozměru 84 m2 za 800 000,- Kč.

Cena 350 tis. Kč  FO + FS 2 027,- Kč

Příslušenství

  • dřevěná eurookna
  • Elektřina
  • Garáž
  • Komunikace
  • příjezdová komunikace

Mapa