K7 Penzion Boží Dar14.12. 2018

Přehled

ID: #K7
Cena: 28,500,000 Kč
Typ: Komerční objekty
Energetická třída: G
Mimořádně nehospodárná: > 292 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Prodej
Elektřina: 220/380
Vlastnictví: osobní
Okna: dřevěná dvojitá
Voda: městský vodovodní řád
Vytápění: plynový kotel
Kanalizace: městská
Plocha: 171m2
Pozemek: 690m2

Nabízíme k prodeji zavedený, útulný penzion ve vyhledávaném lyžařském středisku Boží Dar. Pětipodlažní penzion s  12 pokoji s max. kapacitou 42 lůžek byl kolaudován v r. 2007 a od této doby je v nepřetržitém celoročním provozu.  Nabízí dvou a tří lůžkové pokoje, z nichž  každý má svou vlastní koupelnu s WC, kuchyňku s lednicí,  MW a elektrickou duovarnou desku, TV se satelitním příjmem, wifi připojení. Dva apartmány se 4 lůžky, jsou kromě výše uvedeného vybavení zařízeny krásnou koupelnou s oknem, vanou i sprchovým koutem, WC a bidetem. Každý z nich má taktéž balkon situovaný na jih s příjemným výhledem na část božídarské magistrály. Ve vybavení penzionu najdeme dále lyžárnu, úschovnu kol, místnost, která může sloužit jako sauna (s vyvedenou elektřinou  380 V) či fitness, dětskou hernu, velkou, útulnou společenskou místnost s kapacitou 25 míst se stylovým krbem, barem a kuchyní pro přípravu snídaní, dále kancelář, úklidové místnosti, pokoj s příslušenstvím pro správce, kotelnu s plynovým kotlem Vailant na vytápění budovy i ohřev vody. Venkovní terasa pro příjemné letní posezení, jakož i vlastní parkoviště s kapacitou 12 aut jsou dalším plusem pro klienty.

Penzion o zast. ploše 171 m2 s pozemkem 690 m2  (v katastru nemovitostí vedený jako bytový dům) se stálou domácí i zahraniční klientelou je postaven z porotherm bloků o tloušťce  40 cm  s 8 cm izolací, má měděnou střechu, dvojitá dřevěná okna. Boží Dar se svou nadmořskou výškou 1 028 m  je nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě. Nabízí bohaté celoroční využití. Kromě velkého množství sjezdovek a obrovského výběru běžeckých tras, je i v létě hojně vyhledávaný pro rozmanitost cyklistických a turistických tras. Božídarské rašeliniště se svou naučnou stezkou, jakož i bezprostřední blízkost německé hranice ještě  zvyšují jeho atraktivnost a přispívají k velké návštěvnosti jak turistů, tak i místních občanů  z nedalekých měst a obcí.
Krušnohorský hornický region byl dne 6.7.2019 zapsán do Seznamu světového dědictví UNESCO,a tím také dochází ke zvýšení atraktivity nemovitostí v tomto regionu.

Cena 28 500 000,- Kč

Příslušenství

  • Balkon
  • dřevěná eurookna
  • elektřina 220/380
  • komora
  • Komunikace
  • parkovací místo za domem
  • Plyn
  • příjezdová komunikace
  • terasa

Mapa