P6 Prodej stavebního pozemku Kyselka-Radošov05.12. 2018

Přehled

ID: #P6
Cena: 990 Kč
Typ: Pozemek
Energetická třída: A
Nabízíme: Prodej
Lokalita: Kyselka-Radošov
Elektřina: na hranici pozemku
Vlastnictví: osobní
Voda: přímo na pozemku
Kanalizace: na pozemku
Plocha: 1897m2

Nabízíme k prodeji velký slunečný pozemek o výměře 1 897 m2 v obci Kyselka, části obce Radošov vzdálené 11 km od Karlových Var.

Mírně svažitý pozemek se nachází v části určené obcí pro výstavbu rodinných domů. K pozemku vede nová asfaltovaná příjezdová cesta, osvětlení, na jeho  hranici je z jedné strany přívod  elektrická energie, v zadní části pozemku, kde je cesta, vede plynová přípojka. Přímo na pozemku situovaném na jižní a západní stranu s krásným výhledem na protilehlé lesy se pak nachází kanalizace, voda pitná i splašková.

Obec Kyselka ležící v lesnatém údolí řeky Ohře a s necelými 900 stálými obyvateli nabízí překvapivě skvělou infrastrukturu. Kromě obecního a stavebního úřadu zde najdeme poštu, ZDŠ, mateřskou školu, lékárnu, ordinaci praktického i zubního lékaře, knihovnu, kadeřnictví, sportoviště, kino, obchody se smíšeným zbožím, prodejnu COOP, policii a další služby.

Obec je velmi oblíbeným a hojně navštěvovaným výletním místem jak pro své přírodní památky, tak i bohatou lázeňskou historii, se kterou se návštěvníci mohou seznámit v Mattoniho muzeu.

Bydlení v Kyselce je ideální pro všechny zájemce, kteří preferují zdravý vzduch, krásnou a rozmanitou přírodu, výbornou infrastrukturu a relativní blízkost Karlových Var.

Vřele doporučujeme. Pozemek je možno rozdělit na dva menší celky.

Cena 990,- Kč / m2

Mapa