B 3 Byt 2+1 v Sedleci u Karlových Varů13.07. 2020

Přehled

ID: #B3
Cena: 1,490,000 Kč
Typ: 2+1
Energetická třída: G
Mimořádně nehospodárná: > 292 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Prodej
Lokalita: Sedlec u Karlových Var
Elektřina: 220
Vlastnictví: osobní
Okna: plastová
Umístění bytu: 1.patro
Voda: městská
Vytápění: centrální
Kanalizace: městská
Plocha: 58,3 m2m2

Nabízíme exkluzivně k prodeji útulný byt 2+1 o rozloze 58,3 m2 se sklepy (3,2 m2)v osobním vlastnictví v 1.patře panelového domu v klidné lokalitě v Sedleci u Karlových Varů.

Z příchozí chodby (6,8 m2)s praktickou velkou vestavěnou skříní se vchází do prostorného obývacího pokoje (22,7 m2) s okny na slunný jih a západ s výhledem do zeleně. Odtud je vstup do kuchyně (8,6 m2) vybavené kuchyňskou linkou s vestavnými elektrospotřebiči včetně myčky a jídelním stolem. Z kuchyně je průchod do malé ložnice(13,7m2)s okny na sever, s vestavnými skříněmi na míru. Z chodby vedou také dveře do koupelny (2,1 m2)s vanou a na samostané WC. V bytě jsou nová plastová okna, plovoucí podlahy a v obývacícm pokoji dřevěné parkety. Vytápění dálkové s radiátory, voda i kanalizace městská.

K bytu přináleží také dvě suché sklepní kóje v přízemí domu, ve příjemných čistých společných prostorách s okny. Dále mají majitelé část podílu na společné kočárkárně, taktéž v přízemí.

Dům, kde se byt nachází, je nízký třípodlažní panelový, zateplený, velmi udržovaný, s parkováním před domem v tiché ulici se spoustou zeleně. Kousek u domu je mateřská škola a dětské hřiště. Nedaleko se nachází zastávka MHD do K.Varů, bazén se slanou vodou, večerka a vyhlášená Sedlecká hospoda.

Jedná se o hezké, čisté a cenově dostupné bydlení v příjemné lokalitě, vřele doporučujeme.
Cena 1 490 000,- Kč FO + FS 3 106,- Kč měsíčně

Příslušenství

  • Elektřina
  • Komunikace
  • okna plastová
  • parkovací místo před domem
  • příjezdová komunikace
  • Sklep

Mapa