D 10 Prodej samostatného rodinného domu v Mezirolí05.05. 2015

Přehled

ID: #D10
Cena: 7,300,000 Kč
Typ: Domy
Energetická třída: G
Mimořádně nehospodárná: > 292 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Prodej
Lokalita: Mezirolí
Elektřina: 220/380 V
Vlastnictví: osobní
Okna: Plastová
Voda: Veřejný vodovod
Vytápění: podlahové topení/el.přímotopy
Kanalizace: Veřejná
Plocha: 195m2

Prodej zajímavého rodinného domu 5+ KK na klidném místě u lesa v Mezirolí. Dům – dřevostavba kanadského systému se střechou Bramac byl zkolaudován v r. 2007. Jeho užitná plocha činí 195 m2, je obklopen krásnou, udržovanou zahradou 826 m2 s množstvím květin, okrasných dřevin a stromů, se samostatnou velkou zděnou dvoupatrovou garáží 56 m2 s dílnou o dvou místnostech se silnoproudem a vodou.

Na pozemku za domem je postavena kruhová vířivka pro 5 osob hojně celoročně využívaná majiteli, neboť je pod termokrytem s průhlednou otáčivou kopulí z kouřového polykarbonátového plastu s UV filtrem. Vířivka se 2 lehátky, 3 sedátky má rádio i osvětlení a umožňuje tak příjemnou nadstandardní relaxaci.Vedle vířivky se nachází altán s osvětlením a elektřinou na grilování a posezením pro minim. 12 lidí.

V přízemí domu se nachází předsíň se šatnou, plně vybavená kuchyň s obývacím pokojem s krbovými kamny s vchodem na terasu a na zahradu, dále pracovna taktéž s vchodem na zahradu, spižírna, koupelna s oknem se sprchovým koutem a WC. Celé spodní patro má podlahové topení s možností vytápět nezávisle každou místnost. Dřevěným schodištěm se dostaneme do 1.p., kde se nachází ložnice a dále dva pokoje, velká koupelna se střešním oknem s rohovou vanou, WC a elektrický bojler na ohřev vody. Vytápění horních místností zajišťují el. přímotopy.

Do domu je vyveden plyn, který je používán jen pro varnou desku, ale umožňuje novým vlastníkům jeho případný rozvod po celém domě. Před garáží je velké vydlážděné prostranství, které umožňuje parkování pro několik dalších vozů. Přímo ze zahrady vede branka do lesa využívaného k procházkám a houbaření. Samotná obec Mezirolí je vzdálena jen 6 km od K. Var, spojení s K. Vary zajišťuje linkový autobus.

V obci je smíšené zboží, vyhlášená hospůdka se zvěřinovými specialitami Hubert, nedaleké známé rekreační středisko s koupáním Riviera, mateřská školka, dětské hřiště i nově postavená čerpací stanice nedaleko. Jedná se o naprosto klidné, spokojené bydlení v zeleni v těsném sousedství lesa.

Vřele doporučujeme pro rodinu s dětmi.

Příslušenství

  • Balkon
  • Elektřina
  • elektřina 220/380
  • Garáž
  • okna plastová
  • Plyn
  • příjezdová komunikace

Mapa