R 1 pronájem zděnáho domu (chaty) Velký Rybník21.12. 2015

Přehled

ID: #R1
Cena: 15,600 Kč
Typ: Chata
Energetická třída: G
Mimořádně nehospodárná: > 292 kWh/m2 za rok
Nabízíme: Pronajato
Lokalita: Velký Rybník
Elektřina: 220/380
Vlastnictví: osobní
Okna: plastová
Voda: veřejný vodovod
Vytápění: plynový kotel/krbová kamna
Kanalizace: veřejná
Plocha: 90m2
Pozemek: 1200m2

Dlouhodobý pronájem zrekonstruovaného zděného  domu (chaty) na Velkém Rybníku – žádané rekreační oblasti 6 km od Karlových Var.
Dům má zast. plochu 90 m2 + podkroví. V přízemí se nachází kompletně zařízená kuchyň (vč. myčky, lednice a plynového sporáku) s jídelnou a obývací halou s krbovými kamny, dále 2 koupelny se sprchovými kouty, pračkou a WC, prostorná předsíň s mnoha úložnými prostory, kotelna s novým ekologickým kotlem na tuhá paliva (dříví, uhlí), zcela nový plynový kotel a menší sklípek. V podkroví jsou dvě ložnice a velká půda taktéž s úložným prostorem. Garáž a další parkovací místa pro celkem 4 automobily.
prostory pro kola, lyže apod.
Chata je po celkové rekonstrukci-nová střecha, plastová okna, veškeré nové rozvody elektřiny, vody, stěny tl. 40 cm + další izolace. V každém místnosti u radiátorů je ještě zásuvka na el. přímotopy, kterými je možnost přitápět si, ohřev vody elektrickým bojlerem .
Velký Rybník je velmi oblíbenou rekreační oblastí s možností koupání, windsurfingu, půjčovnou loděk, několika restauracemi, které v létě nabízejí kulturní program, je zde také obchod se základními potravinami. Okolní příroda láká k celoročním procházkám, v létě k houbaření. V nedaleké jen 4 km vzdálené obci Hroznětín jefpak veškerá občanská vybavenost vč. obchodů, pošty, lékárny, ZDŠ i mateřské školy, tenisových kurtů. Pro milovníky sjezdového lyžování byla v loňském roce otevřena zcela nová sjezdovka na Plešivci.
Cena měsíčního pronájmu domu je 15 000,- Kč + 600,- Kč za wifi a digi 72 TV programů+ el. energie, eventuálně dříví na zatápění v krbových kamnech. Spotřeba vody a kanalizace jdou za majitelem domů.

Příslušenství

  • Elektřina
  • elektřina 220/380
  • okna plastová
  • parkovací místo
  • Plyn
  • příjezdová komunikace

Mapa